RedHati jak desktopy, tak servery jsou v mnoha ohledech nedotazene a uz mnohokrat si vyslouzily i na jinych konferencich na internetu prirovnani kvalitou k windowsum a casto pravem.
Ja pouzivam vetsinou (i v praci) SuSE a par firem, kterym jsem delal sit maji Calderu.
Toto jsou profesionalni (mysleno vyvijene mj. za ucelem zisku) a spickove distribuce, ktere az na drobne vyjimky, u kterych jsou většinou velmi rychle chyby odstraneny a jsou vetsinou zanedbatelneho rozsahu. Bezi naprosto skvele a jsou pouzivany napr. i institucich jako je NASA (Berkleyho vyzkumny institut, SuSE, nebo taky v jakemsi Nemeckem institutu pro informatiku).
My na nich mame postavene veskere pocitace od Desktopu, ktere zvladne bez problemu nainstalovat i clovek, ktery Linux v zivote nevidel (toho jsem byl svedkem) az po mainfraimy, ktere zpracovavaji obrovske mnozstvi informaci a jsou (tvrde) rychlejsi nejen nez windowsy, ale dokonce i Unixy. Konkretne se SuSE jsme dosud nemeli zadny problem, ktery by stal za rec, nehlede na jejich vybornou podporu a implementaci do Linuxu spickovych produktu jako je Lotus Domino server a podobne. S tim, ze uz vubec nemluvim o podcinech samotne SuSE, kterym je napr. SuSE fw 2, nebo komercni SuSE fw on CD, ktery povazuju za nedobytny a mnoho jinych veci.