Zatim je problemem v tom, ze program zvlada (coz je logicke) daleko lepe pohyby ciste vertikalni a ciste horizontalni nez diagonalni. Vhodnejsi jsou tedy gesta ve tvaru L, U, ctverecek apod.
Pro diagonalni pohyb by bylo treba daleko vyssi "rozliseni", coz by ale zase komplikovalo reprodukovatelnost jednotlivych gest.
BEDA
Zkoušel jsem tento program když se jednalo ještě o těžkou vývojovou verzi a nebyl určen do žádného prostředí. Docela se mi líbil, ale až zas tak revoluční mi nepřipadal. Pořád je jednoduší, když si ve svém fvwm nasekám několik nejdůležitějších tlačítek do GoodStuffu a je vymalováno. Je to podstatně rychlejší, než se snažit napsat s myší písmeno A či udělat 8.
Nevím jak je udělaná integrace s KDE, ale myslím, že programy se dají pouze spouštět (pokud teda nepoužijete nějaké skriptováni s KILL -TERM). Tedy akce otevři editor asi ano, ale zavři či ulož by už mohl být problém.
Každopádně hračka to je...
Gesta samozrejme nejsou vhodna pro vsechno a urcite se bez nich clovek obejde. Pokud ale napr. musim nekdy "delat diskoteku" s vice disketami pak se jednoduche gesto na pripojeni a opacne na odpojeni velice prijemne. Navic je to opravdu pekne... :)
Integrace s KDE je pomoci rozhrani DCOP, ktere umoznuje predavat signaly jiz bezicim aplikacim. Jediny problem je nastudovat jednotlive "prikazy" tohoto rozhrani :)
BEDA
Tohle je uz implementovane v Opere. Pro ovladani konkretniho programu mi to prijde praktictejsi - napr. prave tlacitko a doleva znamena v Opere Back, doprava Forward, pak je tam take prehazovani oken, zavirani, atd.
Ma to jedinou musku - nejak to zapomneli implementovat do linuxove verze (ostatne stejne jako cestinu)...