Teda pane šéfredaktore, tohle je hodně v rychlíku a hodně povrchně. Pokusím se vaše info trochu doplnit:
RSS neznamená jen Rich Site Summary (RSS 0.91), ale i Really Simple Syndication (RSS 2.0), či RDF Site Summary (RSS 0.9, 1.0 a 1.1), více na toto téma viz angl. verzi Wikipedie (http://en.wikipedia.org/wiki/RSS). Čtečka Sage ale neumí pracovat pouze s formátem RSS, ale i s jiným XML dokumentem, dokonce bohatším: Atom (viz opět angl. Wikipedii na http://en.wikipedia.org/wiki/Atom_%28standard%29).
Ano, Firefox umí sám kanály RSS či Atom nalézt, ovšem pokud splňjí pro nalezení podmínku: uvedení v <link > tagu zobrazené stránky.
Zobrazená ikona, která se v případě výskytu takovéhoto odkazu zobrazí na stavové liště platí pouze pokud jste si nezměnili výchozí téma vzhledu Firfoxu. V ostatních tématech vzhledů se může ikona lišit.
Doporučení autora, jak spouštět rozšíření Sage je možná výhodné, rozhodně by stálo za uvedení třetí, vlatně spíš první, možnosti. Po instalaci rozšíření, pokud pravým tlačítkem myši klepnete na nástrojové liště a vyberete "upravit", můžete na ní přidat ikonu tohoto rozšíření.
Druhý pád zní: bez Firefoxu. Terminologie schválená lidmi okolo projektu Czilla.cz.
"Stručnému obsahu ve vyskakovacím boxu" se říká perex. Ne každá položka kanálu perex obsahuje, stačí se mrknout na "zprávičky" serveru zive.cz.
Celkem důležitá funkce v článku chybí: tlačítko pro kontrolu zaregistrovaných kanálů na aktuální obsah. To způsobí, že pokud dojde k aktualizaci některého kanálu, změní se jeho ikona v seznamu kanálů.
Jinak sqělej článek, díky za šíření povědomí o RSS kanálech!