S tou rychlosti bych to neprehanel. Predevsim pokud je na webu spoustu chyb, pak to chvili trva a pro bezne browseni to pak zacina byt neprijemne. Je pak lepsi rozsireni deaktivovat a zapnout jej az kdyz je potreba neco zkontrolovat.
Jedinou chybou na krase je, ze v pripade zapleho validatoru se nedostanu do eBanky. Zrejme si validator nejak neporozumi s tou nadilkou javascriptu ci co. Nebo mate nekdo jinou zkusenost a problem mam jen ja?
Jak je to u EB nevim, ale mel jsem podobny problem s internet bankingem Raiffeisen banky, a rekl bych, ze je to tim, ze tidy si stahuje "vlastni" kopii stranky -- uplne stejne se mi totiz projevuje, kdyz dam reload stranky.
HTML Validator je opravdu šikovné rozšíření, které při vývoji ušetří hodně kliků na tlačítko "Validovat". Algoritmus HTML Tidy však není úplně stejný, jako u zmíněného validátoru z http://validator.w3.org/ -- občas hlásí něco navíc, občas něco přehlédne. Ale nejde přece o to se validitou honosit, je třeba ji pochopit, ne? ;)
Jinak možnost validovat lokální weby (na localhostu) má i jiné rozšíření - Web Devloper Toolbar. Pod volbou Nástroje, Validovat místní HTML. Použije výše zmíněný online validátor (takže nemůžete být offline) a pošle do něj HTML kód aktuálně zobrazený v prohlížeči.
HTML Validator má bohužel tu vlastnost (alespoň u mnou testované verze), že se v Mozilla Suite nahrává do adresáře programu. Na Linuxu jsem tak narazil na problémy s přístupovými právy a rozšíření se mi jej zatím nepodařilo rozchodit jinak, než v Mozille nainstalované v /home :-(
Pred cca ctvrt rokem jsem prave potreboval neco, cim muzu validovat stranky na localhostu. Mj. jsem narazil i na TIDY. Na prvni pohled se mi rozsireni zalibilo, pozdeji jsem ale narazil na zkutecnost, ze zminovany validator obsahuje hodne chyb, obcas nedetekuje spravne doctype a pak provadi validaci uplne spatne atd. To je prave ten duvod proc obcas vidi chyby tam kde nejsou a zase kde jsou je treba nevdi. Zkratka jsem po nekolikadennim zkouseni a porovnavani s on-line validatorem zjistil, ze TIDY pro me neni pouzitelnej. Od te doby pouzivam Webdeveloper Toolbar kde je mj. moznost uploadu lokalniho html a css kodu pro naslednou validaci. Pokud tedy vylozene nemate problem s pevnym/trvalym pripojenim, doporucuji pouzivat on-line validator. TIDY tedy povazuji za tezkou nouzovku.