ať je třeba světle zelený na fialovém pozadí - mě je to jedno. Už dnes ho mám černým písmem na bílém pozadí a tak to taky zůstane :-)
Pokud má někdo zájem, tak ve firefoxu stačí do userContent.css přidat toto (vím že to není úplně čisté a teoreticky by se to mohlo chytit i na jiné stránky, ale zatím jsem nenarazil :-)):
/*root.cz*/
body[link="#AAC8F0"],
body[link="#AAC8F0"] td,
body[link="#AAC8F0"] .ro-rb,
body[link="#AAC8F0"] .ro-sh,
body[link="#AAC8F0"] .ro-jb ul,
body[link="#AAC8F0"] .ro-mb p,
body[link="#AAC8F0"] .ro-a-perex{
background-color: white !important;
color: black !important;
}
body[link="#AAC8F0"] .ro-mb em{
color: #000080 !important;
}
body[link="#AAC8F0"] a,
body[link="#AAC8F0"] .ro-sh a{
color: #7A98C0 !important;
}
/**/
Přesně tak! Ty vášnivé diskuze o barvě sleduji docela pobaveně, sám ani nevím, jak Root vlastně barevně vypadá. Jen si pamatuji, že když se mi po přechodu na jiný webový prohlížeč chvíli zobrazovaly na webových stránkách barvy, tak se v něm Root, stejně jako spousta jiných stránek, nedal pořádně číst. Okamžitě jsem si tedy udělal vlastní styl, se kterým mám všechny webové stránky ve stejných barvách, takových, jaké mi na mém monitoru a s použitými fonty vyhovují. A mám po problému. Až na to, že na některých stránkách (včetně Roota), se vyskytují linky ve formě imagemap s transparentním pozadím, to je pak fakt někdy černoch v tunelu. Ale protože s webprogramátorskou blbostí nemá smysl zápasit, tak se nad takovým detailem, jako že kus stránky nevidím, jednoduše nerozčiluji.
Takže moc nechápu, co se tu s těmi barvami tolik řeší, stačí si přece udělat vlastní stylesheet, ne?