Spravna zenska ma aspon 150 kilo, clovek si na ni uplaca vnady uplne vsude. A sex v USA vetsinou asi vypada, jako dovadeni vorvanu, clovek se az divi, ze to nedavaji do takovych tech tzv. XXX filmu, protoze tam na to musi byt vsichni zvykli. A zakaznik by, za sve penize, prisel za sve a nemusel by se koukat na nejake podvizivene kostry. BTW, nekde psali, ze kdyz 4 obcane USA usednou do auta, muze zatizeni pneumatik prekrocit maximalni hodnotu uvadenou vyrobcem. I kdyz mi tedy neni jasne, jak to delaji, aby se do toho auta vesli vsichni ctyri, kdyz treba v letadle si kolikrat musi kupovat dve letenky, protoze nepasuji do sedadla. Ovsem pozor, Cina zacina dohanet USA. Dohnat a predehnat! A tak ve mestech je cim dal vice deti, kterym jeste neni ani 15, ale uz maji 140 kilo.
Langstrom – jako doktorka Langstromová z Červeného trpaslíka, „úplně šílená“? :D
sviťte sviťte očička, našla vás smrt kmotřička :D
Samotné číslo by stačilo. Ty jména v tom spíš dělají zmatek – je až dost si pamatovat, že mám Linux, které distro, kterou verzi a ještě navíc nějaké další jméno …zbytečně se to zesložiťuje. I když asi je to dobré pro marketing – MacOSX je Gepard, Leopard, Windows je XP, Vista… atd..
Jeden název a číselné verze jsou přehledné, je v nich jasná kontinuita; zatímco když se každá verze jmenuje nějak nahodile, tak to působí dojmem roztříštěnosti, nekompatibility (jako by to byly různé systémy, ne jen různé verze). Takže výhodnost takového pojmenovávání moc nechápu.