No to je právě hlavní váš problém v této části diskuse, že volně zaměňujete velikost kódu a velikost aplikace. Stále jste nepochopil, že to není jedno a to samé.
Co tím chcete o 381MB electron frameworku říct?
protože tam jednou ta knihovna může být a podruhé ne – ale pořád se používá, takže velikost kódu je pořád stejná. To se vám tu marně snažím vysvětlit už asi ve stém příspěvku.
Marně, protože to je irelevantní. Tenhle tvrzení vůbec nic ohledně velikosti kódu a počtu chyb nedokazuje ani nerozporuje. Bavíme se o aplikaci, jejíž drtivou část zabírá 381MB electronu.
tak ještě jednou
a ještě jednou
a ještě jednou
Jinak dobrá a používaná opensource knihovna má daleko méně chyb,
Já vím, že tvrzení „víc kódu => víc chyb“ známých osobností IT, a které má údajně i přesah do ekonomie, nerozumíte. To už jsme si vyjasnili - tedy to, že tomu nerozumíte. Není nutné na to stále upozorňovat.
U multiplatformní aplikace máte ten kód napsaný jednou, u nativních aplikací by musel být napsaný opakovaně
Něco ano, něco ne. Určitě ne tolikrát, kolik je platforem.
Ne každé multiplatformní prostředí musí mít 381MB s převahou zbytečného kódu a být špatně integrované do prostředí operačního systému a browseru.
Nic takového jsem nepsal.
Ale psal: 1 MB pro mne není žádný argument, když nenapíšete, kolik to bude stát.
A úplně náhodou vám to vyšlo na triviální funkci,
Kdybyste něco věděl o pravděpodobnosti, tak by vás to nepřekvapilo.
No ale řídíte se jí.
Vašimi myšlenkami se vážně neřídím.
To samozřejmě nezapadá do vašeho absolutně zjednodušeného modelu, že množství chyb je z drtivé většiny závislé jen na množství kódu.
To byste mi lichotil. Ten model není můj. Ale pokud nepochopíte jeho podstatu, tak se nemá smysl o tom bavit. Pro detail vám uniká celek.
30. 11. 2023, 12:44 editováno autorem komentáře