dalsi dokaz, ze tento svet ide do sraciek.
pretoze ludia su blbi, tak ja teraz budem pri prezerani specifikacii vyrobku hladat, co ktore ciselko znamena. super. to je vyhra. hlavne ze bfu bude ciselko wifi riesit kolko-krat? kurva, ved im to moze byt ukradnute, ake to ma oznacenie. ci 802.11n alebo wifi 4, aj tak nebude tusit, o com je rec...
Je ale uplne jedno co je z ceho zrejmy, protoze oaznaceni standardu stejne zajima tak nekoho, kdo vi co hleda. Zato BFU bude opravdu nadsenim bez sebe, kdyz zjisti ze se jeho wifi-4 nebavi s wifi-2. Specilene kdyz to marketaci obratem nahrnou do svych krasozvastu.
Ale da se prepokladat,ze byla ustanovema (nejmene) 30 clenna komis, a ta usilovne nekolik let (pri ucelnem vynalozeni mnoha milionu eur) pracovala na prave tomhle znaceni.
Mimochodem, misto seznamu ISO/EN/CSN by se proste mohlo napsat, ze dana vec odpovida a,b,c,d,e,f,g,h ... hbsdjfyu,fnuerhsf,bchbsda .... aby v tom panovala prehlednost.
Naprosto souhlasím a vůbec nechápu to negativní hodnocení.
Ten kdo to potřebuje, tak ví co která písmenka znamenají a ti ostatní se spokojí s tím, že zařízení má WiFi.
Nedávno jsem kupoval televizi od Samsungu a všude se psala pouze informace WiFi: ano
, ale už nic o standardech/verzích. Až po zapnutí jsem zjistil co vše umí. Takže asi tak. Uživatele nezajímá, jestli dané zařízení umí b, g, n, a, ac, ale pouze funguje/nefunguje.