Docela by mě zajímal právní rozbor tvrzení, že blokátory reklam porušují podmínky služby. Možná ano, když to tvrdí, ale mám trochu pochybnosti jestli takové jednostranné prohlášení o podmínkách služby je pro návštěvníka závazné.
Já si taky můžu napsat na svojí webovou stránku, že kdo ji navštěvuje jinak než prohlížečem Microsoft Internet Explorer 4.0 s rozlišením monitoru 800x600 porušuje podmínky služby, ale asi se na základě takových podmínek před žádným soudem nikdy ničeho nedomůžu.
ale tu nejde o nejaky sud.
Pouzivanie yt nie je zakonna povinnost, takze ti jednoducho zablokuje pristup na stranku. a ty sa mozes stazovat aj do bruselu, ako isty nas poslanec.
takze budu moznosti: pozerat s reklamami, ktore ale uz presiahli rozumnu uroven, alebo si zaplatis pristup - co je vlastne dnes bezna vec. Ze obsah zadarmo pomaly mizne.
Tohle není tak jednoduché. Google může zavřít YouTube za nějakou registraci a přihlášení, pak by to bylo čisté, ale pokud poskytuje veřejně dostupnou službu, která používá antiblokátor, který používá techniky, ke kterým mu musí dát uživatel souhlas, ještě před tím, než mu uživatel k tomu dá/nedá souhlas, tak to podle všeho odporuje evropskému právu.
A za registraci a přihlášení to neschová, protože kdyby to udělal a lidi by si nemohli prostě jen otevřít odkaz a podívat se na video, tak mu výrazně klesne sledovanost.
Data se prenaseji pres moji konektivitu zpracovava je muj CPU jsou v moji ram, muzu si s nimi tudiz naprosto legalne delat co chci. A zadne regule tim ani porusovat nemohu. Az mi bude google platit rekneme 100k mesicne za skledovani reklam, tak se muzem bavit.
Mimochodem, nekdy v roce 96+- jsem dostal sek ... prave za zobrazovani reklam.