Ono to je trošku neporovnatelné. Chrome si na nějaké verze nepatrně hrálo v době, kdy mělo tržní podíl někde kolem jednoho procenta a byla to hračka pro nadšence, kteří jsou na verze zvyklí. Když se z toho začala stávat masová záležitost, tak verze ustoupily do pozadí. Dá se to někde vyčíst, ale běžný uživatel měl vždy jen Chrome a verze nikdy neřešil.
Naopak u Firefoxu byla nová verze vždy svátkem, viz. dorty od Microsoftu. Intervaly byly dlouhé, svolávaly se na počest nové verze party a psaly o tom i media typu Hospodářské noviny.
Je to asi jako by Debian najednou zahodil stable řadu a chtěl být další Gentoo.
A víš proč, protože nás to se.e a je to totálně zbytečné. Ideální by bylo, kdyby si aktualizaci prohlížeč dělal sám. Je na to nějaká konfigurační direktiva? Irituje mě, když každých 14 dní musím klikat do x dialogů. Úplně zbytečně! To nemluvím o rodičích v důchodu, které to vždycky(!!!) překvapí a neví, co mají dělat.
Mne se teda FF aktualizuje automaticky. Aktualizace stahuje na pozadí a při dalším zapnutí prohlížeče nainstaluje aktualizaci, spustí prohlížeč a hotovo. Nikde žádné klikání ... Předvolby --> Rozšířené a záložka aktualizace. I když nejsem si jist, jestli jsem kdyzi nedělal i nějaký zásah v about:config. Verze mne nezajímají, rychlost se zlepšila a doplňky fungují, co více si přát?